mňam

Ať už máte chuť na cokoli, kdykoli v průběhu dne, u nás v The Viaduct
máte spousty možností dát si něco malého k zakousnutí nebo nápoj…

snídaně

Skvělý způsob, jak se naladit na tu správnou vlnu po zbytek dne!

Doručeno přímo na váš pokoj, energetický express recept středu města, blahodárné ovocné akordy, působivý počet možností, ze kterých si můžete vybrat, naše 100% organické snídaně k vám dorazí čerstvé a lahodné.

Objednejte si snídani na následující den přímo ze svého pokoje,
kdykoli do půlnoci.  

Snídaňová služba
od 7:00 do 10:30 – od pondělí do pátku
od 7:00 do 11:00 – soboty a neděle

Nápoje a zákusky 12:00-22:00 každý den

Wolt objednávky: 12:00-21:00 každý den

snídaně na pokoj

Snídani pro vás připravíme každý den podle vašeho přání a v hodinu, na kterou si ji objednáte. To vše přes jednoduchou aplikaci, kterou najdete v iPadu na svém pokoji.

Vybrat si můžete z nejrůznějších možností, přesně podle svého stylu a stravovacích zvyklostí – od smoothie a veganských mixů, až po typickou kontinentální nebo anglickou snídani.

Hostům nabízíme pohodlné stravování přímo na pokoji. Můžete se najíst v klidu a pohodlí svého pokoje, aniž byste se museli převléct z pyžama.

Jídlo v průběhu dne

Rádi pro vás připravíme občerstvení i v průběhu dne. Jednoduše si ho objednáte přes naši aplikaci v iPadu, který máte právě pro tyto účely ve svém pokoji. A my vám jídlo doneseme až na pokoj.

Objednání jídla z restaurací

Chcete ochutnat jídla z místních restaurací z pohodlí svého pokoje? Objednejte si je kdykoli, ve dne i v noci. Spolupracujeme s rozvážkovou službou Wolt. Přes iPad na svém pokoji si můžete kdykoli objednat jídlo z kterékoli restaurace z bližšího i vzdálenějšího okolí.

Ať už máte chuť na českou kuchyni, indickou, thajskou, vietnamskou, veganskou nebo třeba hamburgery, to vše tu najdete.

Kurýr Woltu doveze jídlo na naši recepci. My přidáme k balíčku od kurýra ještě talíře a příbory. A doneseme vám vše až na pokoj. Až se najíte, stačí nám dát opět pomocí aplikace vědět a nádobí i vše ostatní zase odneseme.

This site is registered on wpml.org as a development site.