Hotel nové doby

Vzali jsme to nejlepší z boutique hotelů a jiných typů ubytovacích zařízení a spojili to do celku, který vám poskytne luxusní a příjemné ubytování jen pár minut od historického centra Prahy.

GENIUS LOCI LOKALITY

The Viaduct se nachází na pomezí dvou pražských městských čtvrtí – Karlína Starého Města pražského, v místech, která byla připojená k Praze až v roce 1922. Nachází se na bývalém předměstí sousedícím s městskými hradbami.

Prakticky za rohem od nás se nachází autobusové nádraží pro vnitrostátní i mezinárodní linky – Florenc. Jen tři tramvajové zastávky nebo deset minut chůze pak vlakové Masarykovo nádraží a do patnácti minut jste dokonce na hlavním vlakovém nádraží, ze kterého pravidelně jezdí autobusová linka na letiště a zpět.

Budově hotelu jsme vrátili původní účel, byla totiž původně postavená jako zájezdní hostinec.

Do 15 minut chůze najdete opravdové poklady. Ať už se vydáte kterýmkoli směrem. Podél Negrelliho viaduktu, který dal našemu hotelu jméno, můžete dojít až k Vltavě, s výhledem na Hradčany a Letnou. V Karlíně najdete mnoho zajímavých míst, stylových restaurací, ale i památek. Směrem na Žižkov se dostanete až ke kopci Vítkov, ze kterého jsou krásné a stále ještě turisty příliš neokoukané výhledy na Prahu.

A konečně, směrem na Staré Město pražské se do 15 minut můžete dostat přímo na Staroměstské náměstí a obdivovat tam třeba světoznámý orloj.

Jsme v pestré a živé lokalitě, na pomezí turistického centra a části města, kterou v příštích letech čeká revitalizace. Někdy se v okolí můžete setkat i se syrovou podobou Prahy, lidi, kteří nejsou uhlazení. A o pár metrů dál Muzeum města Prahy s obrovskými poklady, Staré Město a luxusní restaurace. Sterilitu obřích hotelových komplexů u nás nehledejte, jsme v lokalitě, kde je opravdový život. U nás jste ale v bezpečí a klidu. V sousedství máme i islandský konzulát. Jsme ve skutečně pestré lokalitě.

Víc než hotel, váš druhý domov na cestách

Velké a prostorné pokoje s předsíněmi, pohodlné luxusní postele, ve kterých se budete cítit jako v bavlnce, příjemný a uklidňující tón interiéru, minimalistický styl, ale i klimatizace, pokojová služba nebo možnost kdykoli si objednat jídlo až na pokoj – to vše tu na vás čeká. Jsme prostě vaše oáza na cestách.

This site is registered on wpml.org as a development site.